Obec Senorady

Závod na horských kolech

Cykloturistický spolek Senobike pořádal v sobotu 1.10.2016 závody na horských kolech v okolí Senorad.

Cykloturistický spolek Senobike pořádal dne 1.10.2016 závody na horských kolech "SENORADSKÉ SINGLTREK". Zúčastnilo se 18 závodníků, kteří byli rozděleni do čtyř kategorií.

Asi největší obdiv si zasloužily výkony nejmenších účastníků ve věku 7-9 let.

Muži byli rozděleni do kategorií "A" - vyježdění borci a "B" - ti, co vytáhnou kolo jednou za rok, někteří i za deset :-)

Muži A jeli celkem tři kola, muži B jedno kolo. Celkový vítěz David Dvořák svým výkonem suverénně předčil všechny účastníky.

V kategorii žen ovládla závod Monika. Cenu fair play za přiznání zkrácení si cesty, kdy při totálním vyčerpání ztratila orientaci získala Jana.

Akce proběhla za krásného počasí. Zdravotní služba naštěstí neměla žádnou práci, přesto jí patří velké poděkování.

Velké díky patří také SDH Senorady, kteří zajistili bezpečnost závodníků na místních komunikacích. V neposlední řadě děkujeme panu starostovi, bez jehož souhlasu by nebylo možné pořádat tyto závody na obecních pozemcích.

Věříme, že se za rok opět sejdeme na dalším ročníku "SENORADSKÉHO SINGLTREKU".