FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2018 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
20.2 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Černobyl z pohledu Čechů: šok vyvolaly obrovské ryby, kančí je lepší z papiňáku
Letos uplynulo 33 let od výbuchu v Černobylu. Svět si největší jadernou katastrofu v dějinách připomněl stejnojmenným seriálem, ve kterém se tvůrci havárii snaží přiblížit, a ukrajinské město se tak stává častým cílem turistických zájezdů. Seriál se stal hitem a sledovaly ho tisíce Čechů. Některé z nich silně zasáhl. Jsou totiž přesvědčeni o tom, že se důsledky této havárie a zatajování, které ji provázelo, projevily také na nich samotných a jejich rodinách. Řada z nich onemocněla rakovinou či se jim narodily postižené děti…
Třebíčský deník - Zprávy

Neuvěřitelné manželství z Ostravy: Brali se před 76 lety
Když v březnu na radnici největšího městského obvodu Jih připravovali blahopřání k dalšímu rekordnímu výročí sňatku Jarmily a Františka Galasových, nemohli se za žádnou cenu dopídit, k jaké svatbě jim to mají gratulovat…    
Třebíčský deník - Zprávy

Už je vidět! Tamhle v tom autě sedí! Vladislav vítala Miloše Zemana
Vladislav /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Do setkání prezidenta republiky s lidmi z Vladislavi a okolí zbývá hodina. Na komíně nad prostranstvím u pivovaru Heřman klape zobákem čáp a pod stanovou stříškou v úmorném vedru posedávají dvě desítky lidí.
Třebíčský deník - Zprávy

Článek Hitler je gentleman se podle prezidenta nenašel
Okříšky /FOTO/ - Článek "Hitler je gentleman", jehož autorem by byl novinář Ferdinand Peroutka, se podle prezidenta Miloše Zemana najít nepodařilo, přestože pro jeho nálezce vypsal odměnu 100.000 korun. Podle Zemana se ale našly jiné vydané Peroutkovy články na toto téma, proti nimž byl prvně jmenovaný článek docela nevinný. Prezident to dnes řekl na dotaz při setkání se zaměstnanci firmy Fraenkische CZ v Okříškách na Třebíčsku.
Třebíčský deník - Zprávy

Při ničení auta si mladík počínal jako šílený
Třebíč - Policisté dopadli muže, který má podle všeho na svědomí zničení auta z března tohoto roku. Jednalo se o Ford Transit zaparkovaný u supermarketu v Brněnské ulici. Při jeho ničení si mladík počínal jako šílený.
Třebíčský deník - Zprávy

ON-LINE: Poslance čeká dlouhá noc. O nedůvěře vládě se stále nehlasovalo
Opozice se dnes ve Sněmovně pokusí zhruba po půl roce podruhé svrhnout menšinovou vládu hnutí ANO a ČSSD premiéra Andreje Babiše. Schůzi k návrhu na vyslovení nedůvěry kabinetu vyvolala pětice stran v reakci na předběžné auditní zprávy Evropské komise poukazující na Babišův střet zájmů. Kabinet tolerovaný KSČM hlasování s největší pravděpodobností hlasování přečká. Opozice nedá dohromady potřebných nejméně 101 hlasů.
Třebíčský deník - Zprávy

Ivana Zemanová si v Třebíči prohlédla síň Antonína Kaliny a továrnu na limonády
Třebíč - Manželka prezidenta paní Ivana Zemanová navštívila v úterý 25. června Třebíč. Jejím hlavním cílem byla prohlídka nově otevřené expozice Děti Antonína Kaliny, Pamětní síně Antonína Kaliny, Zadní synagogy a procházka po židovské čtvrti.
Třebíčský deník - Zprávy

Vlasy v ohrožení. Jak řešit nejčastější problémy?
S nadměrnou ztrátou vlasů bojuje stále více lidí. Nehrozí jen mužům nabitým testosteronem, naopak postihnout může kohokoliv z nás. Dobrou zprávou je, že dnes už existuje celá řada léčebných metod, které mohou tento proces zmírnit anebo úplně zastavit.
Třebíčský deník - Zprávy

Prezident začal návštěvu kraje. Mluvil o demonstracích, kůrovci i Dukovanech
Vysočina /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Svojí letošní návštěvu Vysočiny zahájil v úterý v Jihlavě prezident republiky Miloš Zeman se svojí manželkou. Po jednání s hejtmanem Jiřím Běhounkem (ČSSD) za zavřenými dveřmi déle než půl hodiny diskutoval s krajskými zastupiteli.
Třebíčský deník - Zprávy

V Humpolci se Miloš Zeman zastavil na radnici a pak se setkal s občany
Humpolec /FOTOGALERIE/ – Během své úterní odpolední návštěvy Humpolce zavítal prezident Miloš Zeman v doprovodu vysočinského hejtmana Jiřího Běhounka nejprve na radnici, poté absolvoval zhruba půlhodinové setkání s občany na Horním náměstí.
Třebíčský deník - Zprávy

Vladislavští fotbalisté slaví 90 let od vzniku oddílu
Vladislav – Kulaté výročí oslaví fotbalisté z Vladislavi. „Oslavy devadesáti let fotbalového oddílu ve Vladislavi jsou naplánované na sobotu 29. června 2019,“ řekl předseda TJ Vladislav Martin Otruba.
Třebíčský deník - Zprávy

V okolí Žďáru se má pohybovat puma uprchlá v jižních Čechách
Vysočina, Žďár nad Sázavou – Před velkou kočkovitou šelmou, s největší pravděpodobností pumou americkou, varovala obyvatele města žďárská radnice. Na základě informací policie bylo zvíře viděno v lese v lokalitě mezi obcemi Račín, Vepřová a Velká Losenice.
Třebíčský deník - Zprávy

Hory, skály, ale také meandry českých řek. Nejvíc okouzlí vyhlídky v Sudetech
/FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ Již od pradávna lidé závidí ptákům jejich pohled na zemi z výšin. Milovníci krásných vyhlídek ale nemusí nutně do vzduchu, pokud chtějí spatřit překrásný pohled z výšky na okolní krajinu. Česká republika jim totiž nabízí širokou škálu možností, kam stačí dojít po vlastních a rozhlédnout se. Není k tomu potřeba ani speciální vybavení.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Střecha stadionu prošla rentgenem, bylo by škoda jí vyhodit
Jihlava - Prověřili to. Na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě se kontroloval stav střešní konstrukce, v pondělí se uskutečnily rentgenové zkoušky.
Třebíčský deník - Zprávy

Studený máj pěstitelům obilí na Třebíčsku výrazně pomohl
Třebíčsko, Vysočina – Úroda obilí vypadá nyní na prahu léta slibně. Pokud nepřijde do letošních žní nic neočekávaného, měl by být výsledek sklizně lepší než před rokem.
Třebíčský deník - Zprávy

Odborníci zjišťují, zda nebezpečná skládka v Okříškách neohrožuje studny
Okříšky - Nebezpečnou skládku průmyslových odpadů nad Okříškami zkoumají odborníci. V tělese skládky a v jejím okolí provedli několik vrtů. Rozbory odebraných vzorků mají prokázat, zda se ze skládky šíří jedovatý arzén. Místní se obávají, že by mohl ohrozit zdroje pitné vody.
Třebíčský deník - Zprávy

Miloš Zeman míří na Vysočinu, zejména na Třebíčsko
Vysočina – Prezident ČR Miloš Zeman dnes zavítá po dvou letech opět na Vysočinu. Během tří dní se bude pohybovat zejména na Třebíčsku a Žďársku.
Třebíčský deník - Zprávy

Vaření (ne)jen na táboře. Děti vám utrhnou ruce i za jednoduchá a zdravá jídla
Pamatujete na táborovou kuchyni vašeho dětství? Buchtičky s krémem, bramborový guláš, rajská s knedlíky, řízek s bramborovou kaší, lečo nebo vepřo-knedlo-zelo, špagety s čímkoliv. Poměrně snadně připravitelná jídla a hlavně oblíbená u dětí. Pokud máte na hrbu kuchyni v táboře, nemůžete takovou nabídkou nikoho urazit. Ale i v polní kuchyni můžete následovat současné gastronomické trendy a zkusit něco nového. 
Třebíčský deník - Zprávy

Vltava je dálnice pro turisty. Vodáci milují Sázavu nebo Lužnici
/INFOGRAFIKA/ Ahoooj. I o letošních prázdninách bude znít vodácký pozdrav na velkých řekách v republice. Trávení času s přáteli či rodinou na vodě patří v českých zemích mezi nejoblíbenější varianty letní dovolené. A lidé mají opravdu z čeho vybírat, téměř v každém koutě země teče řeka, která se dá bez větších obtíží splout a jejíž okolí nabízí příjemné kempy i zastávky u známých památek. 
Třebíčský deník - Zprávy

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte pro váš nejoblíbenější podnik
Jižní Morava, Vysočina /ANKETA/ - Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na jižní Moravě a Vysočině.
Třebíčský deník - Zprávy

V babyboxu třebíčské nemocnice našli holčičku
Třebíč – V pondělí krátce před druhou hodinou odpoledne našli pracovníci třebíčské nemocnice v tamním babyboxu malou holčičku. Od zakladatele babyboxů Ludvíka Hesse dostala jméno Michalka.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Vodní záchranáři otevřeli stanici na Dalešické přehradě
Třebíčsko - Vodní záchranáři otevřeli stanici na Dalešické přehradě. Nachází se v Autokempu Wilsonka pod obcí Kozlany.
Třebíčský deník - Zprávy

Opilý muž vylezl na zídku u obory. Pak spadl dolů a zranil se
Náměšť nad Oslavou - Značně opilý muž budil veřejné pohoršení v ulici U Obory v Náměšti nad Oslavou. Ze zídky obory nesrozumitelně křičel, následně na zídce ležel a poté z ní spadl. Při pádu se zranil.
Třebíčský deník - Zprávy

Dukovany čeká neplánovaná odstávka. Kvůli závadě parogenerátoru
Dukovany - Jaderná elektrárna Dukovany znovu odstaví druhý blok, který je po plánované odstávce v provozu od neděle. Důvodem je možná závada na jednom ze šesti parogenerátorů, uvedl dnes v tiskové zprávě mluvčí elektrárny Jiří Bezděk.
Třebíčský deník - Zprávy

Ani na podruhé se nepodařilo v Třebíči odejmout čestné občanství Gottwaldovi
Třebíč - Klement Gottwald nadále zůstává na seznamu čestných občanů města Třebíče. Zastupitelé ani napodruhé nenašli vůli tento stav změnit.  
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120, 67575 Mohelno
IČ: 00378593, telefon: 568 642 033
email: obec@senorady.cz
podatelna: podatelna@senorady.cz

Úřední hodiny: pátek 18-20hod

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 28
2. Hasiči.
Počet hlasů: 23
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 15
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 12
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 15
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 24
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 14
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 17
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 15
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Pouť 2012
obr Senoradská pouť letos připadla na neděli 19. srpna. Zde přinášíme několik fotografií:..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Spravedlnost naruby, William Diehl
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Detektiv Sharky je nucen zastřelit drogového dealera v autobuse plném lidí. Za porušení bezpečnostních předpisů je potrestán a musí opustit oddělení narkotik. Nast..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka