FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2019 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
19.0 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Soutěž s Deníkem. Vyberte nejhezčího zvířecího pacienta
Začíná soutěž Deníku o nejhezčího zvířecího pacienta. Pomozte nám ho vybrat. Podívejte se do obsáhlé galerie a dejte hlas svému favoritovi. Vítězové budou zveřejněni v sobotním vydání vašeho regionálního Deníku.
Třebíčský deník - Zprávy

Kde jsou kamery, komu se ztratilo zvíře? Strážníci mají nový web
Třebíč – Kde jsou uzavírky, jaké výtržnosti se děly v centru města nebo která zvířata jsou v útulku a čekají na nového pána. Tyto a řadu dalších informací včetně přehledu, kde jsou body kamerového systému přináší nový web Městské policie Třebíč na adrese https://mestskapolicie.trebic.cz.
Třebíčský deník - Zprávy

Kriminalisté hledají svědky v případu mrtvého mladíka
Sobíňov,Ždírec nad Doubravou – Kriminalisté z Havlíčkova Brodu žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování smrti šestnáctiletého mladíka, jehož tělo bylo nalezeno bez známek života kolem druhé hodiny ranní v sobotu 12. října na silnici II/345 mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou. Kriminalisty zajímá pohyb mladíka v tmavém oblečení v době mezi jednou a půl třetí ráno. Po silnici se měl pohybovat pěšky.
Třebíčský deník - Zprávy

Agresivního hosta z Jihlavy mírně donutili, aby neobtěžoval
Třebíč – S prosbou o pomoc se na městskou policii obrátil v pátek 11. října večer provozovatel hotelu na dolní straně Karlova náměstí v Třebíči. Opilý agresivní host tam obtěžoval další ubytované.
Třebíčský deník - Zprávy

Lidé poslali malé Gábince již více než 2,7 milionů korun
Okříšky - Dárci poslali na účet Sbírky pro Gábinku již více než 2,7 milionů korun. Přispívají lidé a firmy nejen z celé České republiky, ale i ze Slovenska, Polska, Švýcarska, Ruska, dopis přišel dokonce až ze Spojených států.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak vytvořit ideální zázemí pro prarodiče: začít se musí od podlahy
Roky neúprosně utíkají a možná se blíží čas, kdy budou vaši stárnoucí rodiče nebo prarodiče potřebovat každodenní péči. Samozřejmostí by měl být samostatný pokoj, společnému soužití ale musíte přizpůsobit celý obytný prostor.
Třebíčský deník - Zprávy

Místní knihovna v Číměři získala významné ocenění
Číměř - Místní knihovna v Číměři uspěla při vyhlašování cen Knihovna roku 2019. Ve facebookové soutěži Knihovna jinak získala 2. místo.  
Třebíčský deník - Zprávy

Policie vyšetřuje podezřelé úmrtí šestnáctiletého mladíka
Policie na Vysočině vyšetřuje podezřelé úmrtí šestnáctiletého mladíka, jehož tělo bylo nalezeno na silnici u obce Sobíňov na Havlíčkobrodsku kolem druhé hodiny ranní v sobotu 12. října. Na místo byla okamžitě přivolána rychlá záchranná služba.  
Třebíčský deník - Zprávy

Prestižní soutěž ohařů v Jaroměřicích nad Rokytnou vyhrál pes Cvik
Jaroměřice nad Rokytou - Myslivci a chovatelé ohařů strávili první říjnový víkend v Jaroměřicích nad Rokytnou a okolí na 81 ročníku memoriálu Karla Podhajského. Do města se sjely stovky myslivců nejen z Čech, Moravy a Slezka ale také ze Slovenska a Rakouska.  
Třebíčský deník - Zprávy

Auto na sídlištním parkovišti někdo poničil
Třebíč - Policisté hledají člověka, který v Třebíči poškodil zaparkované auto a majiteli tak způsobil škodu za více než deset tisíc korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Postavit draka není věda. Perfektního stvoříte v šesti krocích
Pouštění draka je zábava pro děti i dospělé, která se pojí hlavně s větrným podzimem. Toho jednoduchého si zvládnete udělat sami. Uvidíte, jakou budete mít radost, až poletí!
Třebíčský deník - Zprávy

Velkomeziříčská bude směrem vzhůru dva týdny neprůjezdná
Třebíč – Velkomeziříčskou ulicí směrem do kopce řidiči od pátku 18. října neprojedou. Pravý pruh bude zavřený kvůli výstavbě chodníku. Dopravní omezení potrvá do 30. listopadu.  
Třebíčský deník - Zprávy

Kde je nyní autobus, na který čekám? To ukazuje nová aplikace
Třebíč – V Třebíči mají zajímavou novinku. Zdarma je od nynějška ke stažení aplikace do mobilního telefonu, díky níž lze ve druhém největším městě Vysočiny sledovat aktuální pohyb autobusů Městské autobusové dopravy (MAD).
Třebíčský deník - Zprávy

Už i v Jemnici zakázali podomní a pochůzkový prodej
Jemnice – Městská rada v Jemnici rozhodla, že vydá nařízení o zákazu podomního a pochůzkového prodeje na celém území tohoto čtyřtisícového města.
Třebíčský deník - Zprávy

Historie policejních vozů u nás. Řadu Škodovek narušila jen sovětská auta
V průběhu minulých desetiletí uniformovaní policisté využívali vozidla ve čtyřech barevných kombinacích. Nejprve ovšem nebyla od ostatních auta odlišena vůbec.
Třebíčský deník - Zprávy

Šnečí tempo stavby dálnic zrychlilo. Celé sítě se dočkáme v půlce století
Po loňských pouhých 3,8 kilometru dobudovaných autostrád by se letos mělo jezdit po nových 33 kilometrech.
Třebíčský deník - Zprávy

Na co myslet, než se pustíte do malování a tapetování?
Chce to změnu, říkáte si možná při pohledu na stěny svého bytu. A začínáte zvažovat, co bude lepší. Malovat, nebo tapetovat? Cena, pracnost, životnost a styl vašeho bydlení – to jsou čtyři základní hlediska, která byste při rozhodování měli vzít v potaz.
Třebíčský deník - Zprávy

Už z hor zvoní zvon. Rakev s Karlem Gottem už vyprovodili na věčnost
/SLEDOVALI JSME ON-LINE/ Poslední sbohem. V chrámu svatého Víta skončila půl hodiny po poledni zádušní mše za zesnulého zpěváka Karla Gotta. Herečka Jiřina Bohdalová vyzdvihla v proslovu Gottův talent, pracovitost i to, že dával lidem radost a chuť do života. Podle pražského arcibiskupa Dominika Duky uznával Gott hodnoty, které činí lidský život krásný a bohatý. Deník vám opět přináší videopřenos i podrobnou on-line reportáž přímo z místa.
Třebíčský deník - Zprávy

Stavba mostu u nemocnice finišuje. Stavaři termín drží
Třebíč – Stavba nového mostu přes železnici, nájezdu a protihlukové stěny u třebíčské nemocnice je nejcitelnější dopravní uzavírkou na Třebíčsku této sezony.  
Třebíčský deník - Zprávy

Mladá žena našla v taxíku platební kartu. A vyrazila utrácet
Třebíč - Platební kartu ztratil v taxíku muž z Třebíčska. Našla ji tam mladá žena a nechala si ji. Ba co víc, vydala se s ní utrácet.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Třebíčské mažoretky zazářily v Rusku
Třebíč, Petrohrad – Třebíčské mažoretky zazářily v ruském Petrohradu. Konal se tam International Grand Prix v mažoretkovém sportu světové asociace MWF. Skupina juniorských mažoretek z Třebíče získala druhé místo se svojí pódiovou skladbou Královna skotská.
Třebíčský deník - Zprávy

Asi dlouho popíjel do noci. Ranní cesta byla na dlouho poslední
Třebíč – Při brzké ranní kontrole odhalila policejní hlídka v Třebíči devětatřicetiletého řidiče z Třebíčska, který nejspíš dlouho do noci popíjel.
Třebíčský deník - Zprávy

Černé prapory, vlajka na půl žerdi. I na Třebíčsku se lidé rozloučí s Gottem
Třebíčsko – Na Třebíčsku jsou v souvislosti s úmrtím Karla Gotta pietní místa s kondolenčními knihami v Moravských Budějovicích a v Třebíči. V Budějovicích další a další lidé vepisují své řádky do kondolenční knihy ve vestibulu radnice, kam lze přijít v době, kdy je městský úřad otevřený, tedy ještě v pátek.
Třebíčský deník - Zprávy

PŘENOS: Před půlnocí skončilo rozloučení s Gottem. Dorazilo 49 tisíc lidí
Poslední veřejné vystoupení Karla Gotta. Tak by se daly označit tyto dny, kdy se s ním loučí jeho fanoušci a s nimi i celá republika. Zatímco dnes se konalo velké rozloučení na Slovanském ostrově, kterého se zúčastnilo až 50 tisíc lidí, v sobotu se na Pražském hradě uskuteční o poznání komornější zádušní mše, kterou odslouží pražský arcibiskup, kardinál Dominik Duka. Deník vám po oba dva dny přinese jak video přenos, tak podrobnou on-line reportáž. 
Třebíčský deník - Zprávy

Ikony socialistického popu. Jaká byla hudba jejich srdce?
Karel Gott, Helena Vondráčková, Michal David, Hana Zagorová, Václav Neckář, Marie Rottrová, Dalibor Janda, Marika Gombitová, Miroslav Žbirka – nejen oni dosáhli v socialistickém Československu obrovské popularity. Na rozdíl od jmen jako Pavel Bartoň, Helena Blehárová, Karel Duchoň, Pavel Horňák nebo třeba Pavel Liška je lidé znají i dnes, protože se dokázali prosadit i po listopadu 1989. Paradoxem je, že zpěváci, kteří jsou obecně vnímáni jako popové hvězdy, chtěli zpívat, jazz, hardrock, swing nebo rokenrol. Doba si ovšem žádala své…
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9-13hod
každý 3. pátek v měsíci 18-20hod

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 36
2. Hasiči.
Počet hlasů: 35
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 22
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 16
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 24
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 31
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 18
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 24
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 34
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Vítání občánků 2007
obr Dne 16.září 2007 proběhlo v naší obci vítání občánků. Naše nové spoluobčany přivítala zastupitelka Jiřina Zelníčková a Jitka Adamová. ..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Boris Rösner - Život jako divadlo, Besserová M.
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Biografie geniálního herce, dokonalého komedianta s duší dítěte, gesty velkého chlapa, laskavého i zpupného člověka, jehož život byl jako divadlo. Zemřel předčasně..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka