×
m.senorady.cz Mobilní verze stránek - Přepnout na stránky určené pro mobilní zařízení? Pokračujte na m.senorady.cz ...

FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán Koronavirus Kanalizace Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Kanalizace
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
0.0 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Kraj poctivců. Na Vysočině okrádá pojišťovny nejméně lidí z celé republiky
Na necelý milion korun si přišli lidé z Vysočiny díky pojistným podvodům. Ačkoliv se může zdát, že je tato částka vysoká, opak je pravdou. 
Třebíčský deník - Zprávy

Smoking a večerní róbu vraťte do skříně, plesová sezóna na Vysočině se odsouvá
Motýlky a střevíčky mohou lidé uložit zpátky do skříní. Vidinu plesové sezóny totiž zmařil koronavir. Většina ze společenských událostí je zrušená. Posunutí termínu by se v současné době většině organizátorů nevyplatilo. Jen na Žďársku zatím plane plamínek naděje.
Třebíčský deník - Zprávy

Unikátní vírský ledopád otestují první lezci. Podívejte se, jak krásně vypadá
Od sobotní deváté hodiny ranní se lezcům „otevře“ vírský ledopád. „Ledová stěna už je nachystaná, ale řešíme, jak ji kvůli vládním restrikcím zpřístupnit. Bude fungovat v režimu přírodního sportoviště. Kapacita bude omezená,“ informoval Slávek Matuška z horolezeckého oddílu Vír.
Třebíčský deník - Zprávy

VTIPY: Očkovaní dostanou pod kůži čip. Chytají pak přes 50 televizních programů
/GALERIE VTIPŮ/ Očkování proti covidu je tady. A spolu s ním i další nálož anekdot. Čeští vtipálci si prostě nikdy nedají pokoj. Ale, jak říkají lékaři, smích uzdravuje. A tak není divu, že i oni sami si dobrou anekdotu rádi poslechnou, prohlédnou či přečtou.
Třebíčský deník - Zprávy

Obří jitrnice z Vysočiny: Podívejte se, jak řezníci vytvořili nový český rekord
Hodinu a dvacet minut trvala řezníkům z Poděšína výroba jitrnice, jakou „svět neviděl“. Při domácí zabijačce vznikl nový český rekord. „S nápadem přišel můj třináctiletý vnuk Tadeáš. Ptal se mě, jaká je nejdelší jitrnice v České republice. Nevěděl jsem a řekl mu, ať si to najde na internetu. Tadeáš zapátral a našel rekord řezníků v Hodoníně. Ti vyrobili jitrnici dlouhou 7,52 metrů. Tak jsme si řekli, že jdeme do toho,“ popisuje jeden z tvůrců unikátního masného výrobku Roman Landa z Poděšína.
Třebíčský deník - Zprávy

Nové třebíčské ulice: ponesou jména spojená s příběhem Antonína Kaliny
/MAPA/ Nová lokalita s rodinnými domy za třebíčskou poliklinikou už má svá jména. Nové ulice budou mít názvy související s příběhem Antonína Kaliny. Brzy také začne aukce na prodej tamních pozemků.
Třebíčský deník - Zprávy

Jihlavský Jekyll a Hyde: plavčík odhalil pedofila, pak se porval na diskotéce
Když se plavčík Martin Študy z Jihlavy zásadním způsobem loni v červnu podílel na dopadení nebezpečného pedofila ve Vodním ráji v Jihlavě, byl tou dobou sám v podmínce za výtržnosti na veřejnosti. Tato okolnost mu pak přitížila o pár týdnů později, kdy se 8. srpna dostal znovu do rvačky.
Třebíčský deník - Zprávy

Prohlédněte si nejkrásnější čumkarty: Nej pohlednice vybírali v Pelhřimově
Kaple svatého Huberta. Pohlednici právě s touto památkou odborná porota zvolila jako nejhezčí. Zástupci České pohádkové akademie, Agentury Dobrý den, Klubu českých turistů, Českého rozhlasu a časopisu Všudybyl se sešli v Pelhřimově, aby vybrali vítěze mezi více než sedmdesáti lidově nazývanými „čumkartami“.
Třebíčský deník - Zprávy

Led není dost silný. I tak ale bruslaři z Vysočiny okupují rybníky. Podívejte se
Bruslení miluji. Zimní stadiony jsou však zavřené, takže jsem ráda, že je alespoň pořádná zima a mohu vyrazit na rybník, svěřila se Veronika Kopecká z Pelhřimova. Není zdaleka jediná, kdo si na Vysočině užívá zimních radovánek.
Třebíčský deník - Zprávy

Přes inzerát si koupila chytré hodinky, zboží nikde a žena přišla o téměř 5000
Podvedenou je žena z Třebíčska, která si chtěla přes inzerát koupit chytré hodinky. Za zboží zaplatila necelých pět tisíc korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Historické město roku 2020: víme, kteří kandidáti z Vysočiny bojují o titul
/SEZNAM KANDIDÁTŮ UVNITŘ ČLÁNKU/ V krajském kole soutěže Historické město roku 2020 letos bojuje šest měst. Své zástupce má Havlíčkobrodsko, Jihlavsko a Třebíčsko. Cílem projektu je ocenit každý rok města, která na tomto poli dosáhnou nejlepších výsledků. Vítěz získává titul Historické město roku a peněžní odměnu.
Třebíčský deník - Zprávy

Vlekaři z Vysočiny: Náhrady jsou směšné. Musíme otevřít, jinak nás to zlikviduje
Provozovatelé sjezdovek na Vysočině vidí tuto sezonu černě. Pro řadu z nich může být likvidační. A ani sami lyžaři nejsou z vládních opatření nadšení.
Třebíčský deník - Zprávy

Obří přestavba v Dalešicích: chátrající hostinec nahradí multifunkční budova
Dalešická náves, které místní přezdívají městečko, patří k nejhezčím v republice. Svědčí o tom i vítězství v soutěži o nejhezčí náves, kterou v minulosti právě to dalešické vyhrálo.
Třebíčský deník - Zprávy

Ulice Vysočiny? Relativně bezpečné, zločinci se přesunuli na internet
/INFOGRAFIKA/ Kriminálníků na Vysočině loni ubylo. Oproti roku 2019 počet trestných činů klesl o více než sedm set případů. Zhruba tři pětiny z nich strážci zákona objasnili. Nejvíce se v tomto směru dařilo policistům z Pelhřimova.
Třebíčský deník - Zprávy

Farnost v Ledči nad Sázavou bojuje o přežití: kněz navrhl poplatky za mši
Kdo jde v neděli na mši, ať přispěje, navrhuje ledečský římskokatolický děkan Jan Bárta. Kvůli koronavirovým omezením, která ohrožují i farnosti na Vysočině, vypočítal dobrovolný příspěvek každého příchozího na 220 korun. „Jsme v těžké situaci. Kostelní sbírky měly význam. Čím méně věřících přijde kvůli koronaviru na mši, tím je na tom naše pokladna hůř,“ konstatoval Bárta.
Třebíčský deník - Zprávy

Vládní čachry s vakcínami. Místo Vysočiny dostaly přednost velké kraje
Ministerstvo zdravotnictví nedodrželo původní příslib, že vakcíny krajům spravedlivě rozdělí podle počtu obyvatel, uvedl hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek. Konkrétně Vysočina prý dostala jen zlomek z toho, co velké kraje. Neodmítla přitom ani jednu ampulku s očkovací látkou.
Třebíčský deník - Zprávy

Hrdinové českých dětí: rodiče a influenceři. Školáci prozradili ale mnohem víc
Se spolužáky komunikují děti nejčastěji po sociálních sítích. Patnáct procent z nich na internetu tráví více než pět hodin denně. 
Třebíčský deník - Zprávy

Lidí se zbrojním průkazem na Vysočině přibylo, více je v kraji také zbraní
V Kraji Vysočina přibyl počet lidí se zbrojním průkazem. K poslednímu prosinci loňského roku eviduje Centrálním registru zbraní v kraji celkem 16 884 držitelů zbrojní průkazů, což je o dvaapadesát držitelů víc ve srovnání s rokem 2019.
Třebíčský deník - Zprávy

Domácímu násilníkovi z Vysočiny potvrdil soud pět let vězení. Týral manželku
Jan K. z Třeště na Jihlavsku půjde na pět let do vězení za dlouhodobé týrání manželky a dětí. V úterý 19. ledna o tom definitivně rozhodl Krajský soud v Brně, když zamítl odvolání obžalovaného proti rozsudku jihlavského soudu z loňského října.
Třebíčský deník - Zprávy

Druhým narozeným v sanitce je na Vysočině chlapec Martínek ze Žďárska
Radostnou zprávou se mohou pochlubit záchranáři z Velké Bíteše. Těhotnou maminku ze Žďárska totiž zaskočily cestou do porodnice na kontrolu silné kontrakce a proto byli s partnerem nuceni zastavit a přivolat si na pomoc záchrannou službu.
Třebíčský deník - Zprávy

Hlavní dopravní tepna monarchie i připomínka komunistů. Vysočina má nové památky
Kovárna ve Věžnici, bývalá poštovní stanice ve Stonařově, kulturní dům v Mnichu a drážní budova v železniční stanici Rozsochy. Vysočina se může chlubit čtyřmi novými kulturními památkami. Ne všichni z toho ale jsou nadšení.
Třebíčský deník - Zprávy

Sníh na silnicích Vysočiny: policisté vyjížděli už ke čtyřem nehodám
Sněžení na některých místech na Vysočině komplikuje dopravu. Všechny silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, zejména na silnicích nižších tříd leží vrstvy ujetého sněhu.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčská spisovatelka vydává novou pohádkovou knížku: O Janičce a Honzíkovi
Třebíčská autorka pohádkových knih Marie Špačková vydává další pohádkovou knihu. Dobrodružné příhody Janičky a Honzíka jsou v pořadí autorčiným pátým dílkem, které stihla vydat před Vánocemi.
Třebíčský deník - Zprávy

Ortopedie v Golčově Jeníkově skončila. Na Třebíčsku shání zubaře a praktiky
V řadě měst na Vysočině postupně končí specializované ambulance. Ortopedi a další chybějí v nemocnicích.
Třebíčský deník - Zprávy

O očkovacích centrech na Vysočině bude jasno ve středu. Zatím víme o třech
Kulturní dům, stánek kultury ale i nemocnice. Tři očkovací centra na Vysočině už jsou známá. Vhodné prostory zatím stále hledají jen ve Žďáře nad Sázavou a krajské Jihlavě. Jasno bude po středeční schůzce starostů s hejtmanem.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9-13hod
každý 3. pátek v měsíci 18-20hod

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 108
2. Hasiči.
Počet hlasů: 103
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 68
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 68
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 73
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 99
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 68
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 80
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 118
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Boží Tělo 2009
obr Obec Senorady patří do farnosti Mohelno. V neděli 14. června 2009 proběhla v Mohelně slavnost Těla a Krve Páně. Po mši svaté následovalo procesí po městysu Mohelno. ..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Tajemství berberského amuletu, Jane Johnson
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Isabellin odcizený otec, archeolog, umírá a zanechává jí hádanku. V krabici nachází nějaké papíry a záhadný africký amulet. Spojitost s ní však zůstává nejasná, do..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2021 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2021 Miroslav Patočka