FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2018 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
-0.9 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Dukovanští hasiči využívají moderní výjezdový systém
Dukovany - Hasiči z Jaderné elektrárny Dukovany začali naplno využívat moderní zásahový systém. Poskytuje jim klíčové informace o trase a objektech zásahu ještě předtím, než dorazí na místo.
Třebíčský deník - Zprávy

Sněhová nadílka trápí řidiče na Vysočině
Vysočina – Počasí komplikuje dopravu na Vysočině. Kamiony v úterý odpoledne zablokovaly silnice na několika místech, v noci se pak uzavřela i dálnice D1.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: I u paneláku může být krásná zahrádka. Ta v Heyrovského ulici je vítěz
Třebíč - Vyhlášení výsledků a předání odměn letošního 22. ročníku tradiční třebíčské květinové soutěže se uskutečnilo v pondělí 3. prosince za účasti soutěžících, členů hodnotící komise a radního Milana Zeiberta.
Třebíčský deník - Zprávy

Hraje se tady podivná hra, tvrdí hejtman Běhounek
Třebíčsko – Nervozita kvůli neustále odkládanému rozhodnutí o výstavbě pátého jaderného bloku v Dukovanech v regionu narůstá. S rozvojem jaderné energeticky počítá státní energetická koncepce a podle harmonogramu, který stanovuje spuštění nového bloku na rok 2035, měla o zahájení výstavby rozhodnout už minulá vláda. Zatím přešlapuje na místě i vláda současná.
Třebíčský deník - Zprávy

Pozor na lámající se stromy, silnice jsou aktuálně na Třebíčsku průjezdné
Třebíčsko - Dispečink silničářů aktuálně kolem sedmé hodiny ranní nehlásí na Třebíčsku uzavřenou silnici v souvislosti s nočním sněžením.
Třebíčský deník - Zprávy

Nečekané spojenectví Velké války. Němce a Rusy dali dohromady hladoví vlci
Zimní měsíce na počátku roku 1917 byly na východní frontě první světové války pro obě strany kruté. Kromě nepřátelských kulek, dělostřeleckých šrapnelů, omrzlin a nesčetných nemocí se objevil nový nepřítel, který nerozlišoval mezi ruskými a německými vojáky. Tím byly početné smečky vyhladovělých vlků. Problém narostl do takových rozměrů, že se obě bojující strany proti společnému protivníkovi dočasně spojily.
Třebíčský deník - Zprávy

Hejtmanství má rozpočet na rok 2019, myslí v něm na budoucnost
Vysočina – Krajští zastupitelé schválili v úterý 11. prosince rozpočet pro příští rok. Náměstek pro ekonomiku Martin Kukla (ANO) podotkl, že jsme v době blahobytu.
Třebíčský deník - Zprávy

Žena dostala při jednání na úřadě epileptický záchvat
Třebíč - Úřednice odboru sociálních věcí na třebíčské radnici musela v pondělí 3. prosince řešit nečekanou situaci, když její 43letá klientka dostala při jednání v kanceláři epileptický záchvat.
Třebíčský deník - Zprávy

Holdovali alkoholu na autobusáku. Vykázali je, vrátili se
Třebíč - Obsluha třebíčského městského kamerového systému si v pondělí 3. prosince všimla dvou mužů, kteří popíjeli alkohol ve vestibulu autobusového nádraží. Strážníci je z místa vykázali. O několik desítek minut později se stejná situaci opakovala.
Třebíčský deník - Zprávy

Zmatená stařenka před svítáním bouchala na dveře u cizích lidí
Třebíč - Se žádostí o pomoc se v úterý 4. prosince obrátil na třebíčské strážníky obyvatel domu v Řípovské ulici.
Třebíčský deník - Zprávy

Průtah má být v Sucheniově ulici plně průjezdný ve čtvrtek
Třebíč – Částečná uzavírka na průtahu Třebíči co nevidět zmizí. Řeč je o Sucheniově ulici. Ve středu 12. prosince bude v tomto úseku finišovat pokládka asfaltu v místech, kde město letos nechalo zbudovat podchod pro pěší a cyklisty.
Třebíčský deník - Zprávy

Přistání na Měsíci nebyl podvod. Máme sedm důkazů, které to potvrzují
/VIDEO/ Příští rok v červenci uplyne půl století od okamžiku, kdy člověk poprvé vstoupil na Měsíc. Už v 70. letech 20. století se však objevily konspirační teorie, které tvrdí, že přistání na Měsíci v rámci amerického programu Apollo bylo podvod. Existuje však celá řada argumentů, které jasně hovoří pro to, že člověk naší jediné přirozené družice skutečně dosáhl a vrátil se zpět.
Třebíčský deník - Zprávy

Pracovní místa v technických oborech jsou, lidé však nikoli
Vysočina – Tradiční česká firma Motorpal, která má závody v Jihlavě, Jemnici a Batelově, patří mezi významné zaměstnavatele nejen na Jihlavsku, ale v celém Kraji Vysočina. V současné době tady pracuje 1 100 zaměstnanců a další vedení firmy plánuje přibírat v příštím roce.
Třebíčský deník - Zprávy

Zlodějka brala vrtačky i matrace
Jemnice – Policisté odhalili třiadvacetiletou zlodějku z Jindřichohradecka, která na přelomu jara a léta kradla v rekonstruovaném domě v Jemnici.
Třebíčský deník - Zprávy

O práci pilotů, techniků či o zvládání krizí se odteď školáci dozvědí víc
Náměšťsko, Jaroměřice nad Rokytnou – Dohodu o partnerství mezi 22. základnou vrtulníkového letectva a Základní školou Otokara Březiny v Jaroměřicích nad Rokytnou uzavřeli zástupci obou stran před několika dny.
Třebíčský deník - Zprávy

Situace na Vysočině se s ohledem na vývoj počasí citelně zhoršuje
Vysočina /ROZHOVOR/ - Stav lesů na Vysočině se kvůli suchu zhoršuje. Podle odborníků dokonce asi nejrychleji v České republice, i kvůli velkému zastoupení smrků. Srážkový deficit v kraji byl za poslední čtyři roky 512 milimetrů. Oslabené stromy se nedokáží bránit kůrovci, který je likviduje. O dalších problémech týkajících se lesů na Vysočině se rozpovídal Jan Sovák, ředitel krajského ředitelství Jihlava Lesy České republiky.
Třebíčský deník - Zprávy

Kůrovcová kalamita Vysočinu radikálně změní, některé lesy nebude možné obnovit
Vysočina – Lesy na Vysočině, dostavba dukovanské jaderné elektrárny a zaměstnanost v kraji – to byla stěžejní témata diskusního setkání pořádaného Deníkem. Témata, která se bezprostředně dotýkají všech obyvatel Vysočiny.
Třebíčský deník - Zprávy

Hrotovice postavily nové sociální byty. Nájemníci se nastěhují už příští týden
Hrotovice – Nové sociální byty má pro své obyvatele s nízkými příjmy připravené město Hrotovice. Šest bytů v podkroví podnikatelského inkubátoru obsadí první nájemníci už příští týden.
Třebíčský deník - Zprávy

Vrátka v Třebíči obdržela již druhý sociální automobil
Třebíč – Organizace Vrátka získala již druhý sociální automobil zdarma. Zcela nový vůz značky Dacia Dokker slavnostně převzali v pátek 7. prosince zástupci Vrátek za účasti poděbradské reklamní agentury Kompakt, která tento projekt zaštiťuje. Třebíčské zařízení vozidlo využije zejména pro přepravu svých klientů a při dalších aktivitách.
Třebíčský deník - Zprávy

ČERNÁ A BÍLÁ: Smí hospodský vykázat děti?
Je zákaz vstupu dětem právo podnikatele, či projevem diskriminace? Deník v rámci rubriky Černá a bílá přináší argumenty z obou stran. Cílem je, aby se čtenář mohl seznámit i s postoji, které mnohdy pocitově odmítá, aniž by o nich cokoli věděl.
Třebíčský deník - Zprávy

Téměř 400 návštěvníků dorazilo na adventní víkend do dukovanského infocentra
Dukovany - O druhém adventním víkendu patřilo dukovanské infocentrum hlavně rodinám s dětmi. Speciální vánoční program energetici přizpůsobili dětským návštěvníků, kteří v rámci něj shlédli divadelní představení „Pojďme spolu do Betléma“, povídali si o vánočních zvycích a tvořili v dárkových dílničkách. Kromě toho také posílaly děti do oblak svá nejtajnější přání Ježíškovou poštou, která bude v provozu až do Štědrého dne.
Třebíčský deník - Zprávy

Mladík neměl řidičák, test ukázal, že je zdrogovaný
Třebíčsko - Když policejní hlídka na Třebíčsku zastavila v neděli 9. prosince po 18. hodině vozidlo Citröen, ukázalo se, že osmadvacetiletý řidič jede od Dalešic směr pětatřicet kilometrů vzdálené Rácovice.
Třebíčský deník - Zprávy

Respiračních onemocnění ubylo
Vysočina – Nárůst akutních respiračních onemocnění se v uplynulém 49. kalendářní týdnu zastavil. Zatímco po předešlé čtyři týdny nemocných přibývalo, v minulém týdnu došlo k poklesu nemocnosti.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejde ani tak o dárek, jako o zájem a společnost
Jihlava – Dělala jsem reportáž pro rozhlas v jednom z dětských domovů při akci Daruj hračku a před mýma očima tam jeden kluk hodil do koše MP3 přehrávač, protože to nebyla značka, kterou si přál. Den nato jsem šla do domova důchodců a viděla tam ty skromné a pokorné lidi. Zeptala jsem se ředitele, jestli se jim někdy stalo, že by třeba někdo cizí donesl o Vánocích dárek. Jen se smál. Tam jsem se rozhodla to změnit. 
Třebíčský deník - Zprávy

ONLINE: Diskuze s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem
Jihlava - Setkání a diskuzi s hejtmanem Kraje Vysočina pořádá již potřetí eventové oddělení Deník s vámi a Deníky kraje Vysočina. Hlavními tématy budou dostavění jaderné elektrárny Dukovany, zaměstnanost v kraji a lesy na Vysočině.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120, 67575 Mohelno
IČ: 00378593, telefon: 568 642 033
email: obec@senorady.cz
podatelna: podatelna@senorady.cz

Úřední hodiny: pátek 18-20hod

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2018 se vám líbila nejvíce?

1. Hradní stráž a prezident
Počet hlasů: 46
2. Drak a ježibaba
Počet hlasů: 21
3. Marfuša a Nastěnka
Počet hlasů: 23
4. Mnichové
Počet hlasů: 35
5. Vodníci
Počet hlasů: 28
6. Kovboj
Počet hlasů: 49
7. Princezna
Počet hlasů: 31
8. Sestřička
Počet hlasů: 41
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Boží Tělo - Mohelno
obr Obec Senorady patří do farnosti Mohelno (děkanství Náměšť nad Oslavou, diecéze brněnská). Průvod Božího Těla, který se uskutečnil 10.6.2007, byl sice v sousední obci Mohelno, ale protože Senorady jsou..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Zlatokopové, Smith Wilbur
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ George Harrison v březnu 1886 našel stopu zlata v místě, dnes zvaném Witwatersrand. Ambiciozní důlní expert ví, že získání postu generálního manažera je jeho život..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2018 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2018 Miroslav Patočka