FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2019 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
18.8 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Hlavní tah na Jemnici v Třebelovicích uzavřou kvůli opravě přejezdu
Třebelovice - Dopravní komplikace začnou v pondělí 19. srpna v 7.00 na krajské silnici II/152, tedy na hlavním tahu mezi Moravskými Budějovicemi a Jemnicí. V Třebelovicích na týden silnici uzavřou v místě železničního přejezdu, který se bude opravovat.
Třebíčský deník - Zprávy

Lidé dostanou miliony na výměnu kotlů
Vysočina – Hejtmanství připomíná, že bude v září spuštěno poslední kolo kotlíkových dotací. Byla pro něj poskytnuta částka téměř 240 milionů korun, která by měla stačit na výměnu 2 378 kotlů.
Třebíčský deník - Zprávy

Při nehodě u Třeště zemřeli dva chodci
Třešť - Dva chodci zemřeli v neděli v noci při nehodě, která se stala mezi Čenkovem a Třeští. Srazilo je auto, řidič byl opilý.
Třebíčský deník - Zprávy

Videoklip, který se natáčel v Telči, uvidíte v neděli večer
Telč – V neděli večer lidé poprvé uvidí videoklip k romantické písni Pro lásku mou, pod kterou je podepsaný profesionální hasič a amatérský muzikant Jiří Pařil z Telče. Premiéra se odehraje ve 20 hodin na internetovém serveru YouTube na kanálu Jurič Pařil.
Třebíčský deník - Zprávy

Jablka, švestky, hrušky, meruňky. Ovoce? Letos bída
Třebíč – Příprava tradiční podzimní zahrádkářské výstavy v Třebíči je v plném proudu. Jen k vyvěšení poutačů je potřeba spousta razítek. Už nyní zdejší dlouholetý předseda svazu zahrádkářů Blažej Bobek ví, že nebude jednoduché sehnat exempláře na prezentaci úrody jablek, kde jich bývá okolo 120. Málo se podle jeho slov urodilo i švestek, hrušek či meruněk.
Třebíčský deník - Zprávy

Test po 40 letech: Socialistické "mezitypy" 100/110 a 105/120 jezdí skoro stejně
Na stejných silnicích a bezprostředně po sobě jsem si mohl vyzkoušet Škody 110 a 120. Od začátky výroby "stovkové" řady brzy uplyne 50 let.
Třebíčský deník - Zprávy

Žijeme stále déle. Ve zdraví ale strávíme mnohem méně let než severské národy
Češi v rámci Evropy vyčnívají ve vysokém počtu úmrtí na zhoubné nádory slinivky a ledvin. Celkově ale rakovina zabíjí méně lidí než před čtvrtstoletím.
Třebíčský deník - Zprávy

Kdo bude jaderné elektrárny obsluhovat? Vychovat bude třeba stovky odborníků
Třebíč - Budování nového jaderného bloku není pouze záležitostí technického provedení. Zároveň bude nutné vzdělávat další generaci lidí, která s tímto zdrojem bude jednou pracovat.
Třebíčský deník - Zprávy

Děti zaměstnanců mají speciální tábor přímo v elektrárně
Dukovany /FOTO/ – Jaderná elektrárna Dukovany omládla malými táborníky. Koná se tam už druhý turnus letošních příměstských táborů. Opakovaně se jich účastní děti dukovanských zaměstnanců ve věku od šesti do12 let, jejichž rodiče se podílí na nepřetržitém provozu elektrárny.
Třebíčský deník - Zprávy

Dva bloky dukovanské elektrárny jsou odstavené
Dukovany - Energetici v Jaderné elektrárně Dukovany zahájili odstávku prvního výrobního bloku. Vedle výměny jedné pětiny paliva mají v plánu řadu kontrol, servisních a modernizačních prací. Na krátkou dobu tak budou odstaveny dva dukovanské bloky. Odstávka se odběratelů nijak nedotkne.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíč slaví. Historické městečko vítá návštěvníky
Třebíč - Slavnosti Tří kápí, kterými si Třebíč každoročně připomíná zápis místních památek na celosvětový seznam UNESCO, o víkendu vyvrcholí nočním pochodňovým průvodem a ohňostrojem. Průvod se vydá do ulic v sobotu ve 21 hodin, ve 21.45 hodin přijde na řadu velkolepý ohňostroj.
Třebíčský deník - Zprávy

Rekord v počtu prohlídek za den. Disident Tichý skončil za petici ve vězení
Rekordmanem v počtu domovních prohlídek za jeden den je bývalý disident Jiří Tichý. V roce 1988 sepsal s Ivanem Martinem Jirousem protestní petici Tak dost! Oba za to putovali do vězení. Vzpomínky Jiřího Tichého přinesly Příběhy 20. století Českého rozhlasu Plus.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejvíc stížností chodí na Českou televizi, říká hudebník a pedagog Vadim Petrov
Hudebník, pedagog a mediální expert Vadim Petrov byl v březnu zvolen za hnutí ANO do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, která kromě jiného dohlíží na objektivitu veřejnoprávního zpravodajství a publicistiky. Podle Petrova nelze říct, že by bylo neférové. „Častokrát ale daleko víc záleží na tom, co neodvysíláte, než to, co jde do éteru. Důležitá je skladba nebo výběr hostů. Jistě by byla zajímavá analýza spíkrů, které si v delším časovém horizontu ČT zve, a hlavně těch, jež si nezve,“ říká v rozhovoru pro Deník.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Jako v Kobře 11. Řidič prchá před policií, pokus nevyšel
Stařeč – Automobilová honička jako v Kobře 11 se odehrála ve Starči. Opilý čtyřiadvacetiletý řidič ujížděl před policejním autem. Zajel však do slepé uličky u nové hasičské zbrojnice, odkud nebylo úniku.
Třebíčský deník - Zprávy

Pramen řeky Oslavy leží jinde, zjistili hydrologové
Vysočina - Řeka Oslava pramení jinde, než se doposud předpokládalo. Zjistili to hydrologové z pobočky Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v Brně.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak připravit prvňáčka na vstup do školy? V klidu by měli být hlavně rodiče
Pro prvňáčka je vstup do školy zdrojem nejrůznějších pocitů. Nechybí mezi nimi těšení se na něco nového, zvědavost, hrdost na to, že už je školák, ale ani strach z neznámého. Rodiče mohou z velké části ovlivnit to, co jejich dítě v prvním dni a roce školy zažije.
Třebíčský deník - Zprávy

Deště zabraly, v lesích začínají růst houby
Třebíčsko – Dešťové přeháňky v minulých dnech zabraly a v lesích to začíná vonět houbami.
Třebíčský deník - Zprávy

Nižší rodinné dávky pro cizince? Brusel se zastal Čechů v Rakousku
/EVROPA PRO ČECHY/ Deset tisíc Čechů pracuje v současnosti v Rakousku. Zdravotní sestry, ošetřovatelky, kuchaři, číšnice, řemeslníci, automechanici, ale i manažeři nebo odborníci v IT.
Třebíčský deník - Zprávy

Žďas dobývá ruský trh, získal zakázku za 4,3 miliardy korun
Žďár nad Sázavou /FOTO/ – Žďárská strojírenská firma Žďas se stává významným exportérem na trh Ruské federace. Poté, co uzavřela strategický kontrakt na dodávky výkovků pro jadernou energetiku s ruským energetickým gigantem Rosatom, vyhrála nyní výběrové řízení na výstavbu energetického zdroje s návaznou výrobou stlačeného vzduchu pro společnost Magnitogorskij metalurgičeskij kombinat (MMK), která má své sídlo v Magnitogorsku.
Třebíčský deník - Zprávy

I americký bombardér B-52 se zúčastní cvičení Ample Strike 2019
Náměšťsko - Vojáci už zveřejnili základní informace k chystanému mezinárodnímu vojenskému cvičení Ample Strike 2019. Uskuteční se od 29. srpna do 16. září.
Třebíčský deník - Zprávy

Dodavatele pátého bloku chce vláda vybrat do konce roku 2022
Třebíč – Firmu, která postaví pátý jaderný blok v Dukovanech, chce vláda vybrat do konce roku 2022. Řekl to vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček na setkání se zástupci regionu v Třebíči.  
Třebíčský deník - Zprávy

Věznice bez ostnatého drátu, jaká je v Jiřicích, by mohla být i v Rapoticích
Rapotice – Spousta práce v zaměstnání i po příchodu „domů“, sebevzdělávání, dokonalý pořádek, kázeň, žádné ostnaté dráty ani vysoký plot či dozorci. Pouze vzdělaný personál, který celý den zajišťuje chod areálu, vyřizuje administrativu a má přehled o každém kroku „obyvatel“. Takový je princip otevřené věznice, která funguje dva roky v Jiřicích ve Středočeském kraji.
Třebíčský deník - Zprávy

Příběh o panně a netvorovi ožije při večerních prohlídkách náměšťského zámku
Náměšť nad Oslavou - Tradiční večerní hrané prohlídky se v pátek a v sobotu 16. s 17. srpna uskuteční na zámku v Náměšti nad Oslavou.  
Třebíčský deník - Zprávy

Na Vysočině se nejlépe žije v Brodě. Náměšť je pátá, Třebíč třináctá
Třebíčsko, Vysočina – V Havlíčkově Brodě by chtěl žít každý. Tak by mohla nově znít slavná cimrmanovská hláška, alespoň tedy co se Vysočiny týče. Analytici projektu Obce v datech, který hodnotí kvalitu života v 206 českých městech, totiž zveřejnili výsledky ankety, z níž vyplývá, že nejlépe se žije lidem právě v Havlíčkově Brodě, Pelhřimově a Jihlavě.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Na úzkou rozbitou objížďku vjíždějí i náklaďáky, které na ni nepatří
Třebíčsko /FORO, VIDEO/ – Je to nepříjemná objížďka, která nestojí za nic ve dne, natož v noci. Jenže jinak to zkrátka nejde. Řeč je o náhradní trase pro uzavřený úsek Štěpánovice – Výčapy na krajské silnici II/360. Objížďka vede z Výčap přes Vacenovice, za nimi se na dohled od Jaroměřic zpět napojuje na hlavní tah z Třebíče směr Znojmo.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120, 67575 Mohelno
IČ: 00378593, telefon: 568 642 033
email: obec@senorady.cz
podatelna: podatelna@senorady.cz

Úřední hodiny: pátek 18-20hod

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 32
2. Hasiči.
Počet hlasů: 29
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 18
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 13
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 19
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 26
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 15
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 21
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 22
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
VIII. Střelecké závody 20. 8. 2011
obr MS Senorady pořádá VIII. střelecké závody na střelnici u cihelny...
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Vlasta Fabiánová, Ladislav Chmel
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ „Nejčastěji se herecký život, herecká kariéra a úspěchy pohybují v sinusoidě. Lidsky řečeno: jednou si dole, jednou nahoře, čili houpy-hou…“ To jsou slova, kterymi..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka