×
m.senorady.cz Mobilní verze stránek - Přepnout na stránky určené pro mobilní zařízení? Pokračujte na m.senorady.cz ...

FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán Koronavirus Kanalizace Poplatky Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Poplatky
Územní plán
Kanalizace
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
0.0 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Osmadvacetiletý muž utíkal před vězením. Policisté ho dohonili u Zvěrkovic
Osmadvacetiletý muž z Třebíčska se vyhýbal nástupu do vězení, kde si měl od začátku roku odpykávat svůj trest. Spravedlnosti ale neunikl, policisté ho dopadli v sobotu 15. května v podvečer u Zvěrkovic na Třebíčsku.
Třebíčský deník - Zprávy

Unikátní lávka typu Bailey Bridge z Třebíče nezmizí, radnice hledá nové místo
Najít nové vhodné umístění pro lávku ve stylu Baley Bridge si dala za cíl třebíčská radnice. Na současném místě nemůže zůstat, protože parametry nesplňuje současné protipovodňové požadavky.
Třebíčský deník - Zprávy

Převychovat domácí násilníky chce na Vysočině projekt Výtah
Muž mě málem zmrzačil, dostal podmínku. Rozvedla jsem se s ním, ale vyhrožuje, že dokud bude žít nedá pokoj, až mě zničí. Příběh který prožila paní Jana z Havlíčkova Brodu není ojedinělý. Takových osudů přibývá. Pomoc jak se dostat z bludného kruhu násilí, oběti i agresorovi nabízí projekt Výtah.
Třebíčský deník - Zprávy

K agresivnímu chování se na Vysočině nechá vyprovokovat nejvíce řidičů z Česka
Osm z deseti řidičů na Vysočině se nechá k agresivnímu chování za volantem vyprovokovat, což je nevíce z celé republiky. Velmi častým agresivním manévrem řidičů na Vysočině bývají takzvané myšky, tedy předjíždění na poslední chvíli. Někdy je dělá více než polovina řidičů v kraji, což je společně s řidiči na Liberecku nejhorší výsledek napříč všemi kraji.
Třebíčský deník - Zprávy

Zahrádky otevřely: první štamgasti přišli na Vysočině už v osm hodin ráno
Už jsem se nemohl dočkat. Těšil jsem se, až si sednu na jedno, prohlásil Libor Kubát z Havlíčkova Brodu. V pondělí se po půl roce otevřely zahrádky hospod a kaváren. Vše ale v režimu protiepidemických opatření.
Třebíčský deník - Zprávy

Dělá prý nejlepší holandskou omáčku k chřestu. Bártová ji vařila i hraběnce
Vyučila se původně kadeřnicí, když ale přišla o práci, začala vařit pro hraběnku Šternberkovou, provdanou za hraběte Hardegga. Eva Bártová z Hrabětic na Znojemsku se stala jejich oblíbenou kuchařkou, dlouhých dvaadvacet let.
Třebíčský deník - Zprávy

Předín: starý most padne k zemi v červnu. Nový bude v provozu v říjnu
Ředitelství silnic a dálnic už má jasno o tom, kdo provede demolici a následnou stavbu nového mostu, který v obci Předín překlenuje říčku Brtnici. Nový most vyjde na necelých 7,8 milionu korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Obce se brání plánům na úložiště odpadu. Nejsme rovnoprávní při jednání, říkají
Správa úložišť radioaktivních odpadů v rámci výběru finální lokality chtěla vytvořit lokální pracovní skupiny, ve kterých by byli zástupci dotčených obcí. Ty ale se záměrem razantně nesouhlasí.
Třebíčský deník - Zprávy

Pivo i jídlo místy podraží. Restaurace na Vysočině se těší na hosty
Jsem rád, že se hospody konečně otevřou. Nesleduju, jestli podražily nebo ne. Pokud nebudou chtít padesát korun za pivo a na jídle si pochutnám, tak za takovou službu rád zaplatím. Neřeším to, řekl Jan Blecha ze Včelničky.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Letos poprvé: vyhlídkové jízdy historických vláčků lákají
Muzeum průmyslových železnic ve Zbýšově zahájilo sezónu vyhlídkovými jízdami historických vláčků.
Třebíčský deník - Zprávy

Roste přes osm století. Lípu v Praskolesích prý chrání tajemné síly
Pamatuje Přemyslovce, husity i obě světové války. Řeč je o více než osm set let staré lípě, která je dominantou návsi v Praskolesích, místní části Mrákotína na Jihlavsku. Patří tak k vůbec nejstarším a nejmohutnějším památným stromům v České republice. Tím však výčet toho, čím je jedinečná, nekončí.
Třebíčský deník - Zprávy

Karanténa v minulosti? Hrozily i popravy, říká historik
Tyfus, neštovice, mor, cholera, španělská a brazilská chřipka nebo SARS – to je jen část výčtu pandemií, které obrátily život naruby milionům lidí. Teď se k nim přidal covid.
Třebíčský deník - Zprávy

V parní peci z roku 1933 dodnes v Třebíči pečou chleba. Podívejte se
Na první pohled nenápadná vrata ukrývají unikát. Původní Weberovo pekařství, které v Třebíči fungovalo už od čtyřicátých let dvacátého století. Po krátké přestávce se sem vrátila i tradiční řemeslná výroba. Pekař Tomáš Vyroubal zde začal péct svůj Chléb z Třebíče.
Třebíčský deník - Zprávy

Covidu navzdory: památky, Vodní ráj i ZOO lákaly loni tisíce lidí
Je za námi rok poznamenaný pandemií koronaviru a nejrůznějších protiepidemických opatření. Přesto ale lidé měli možnost navštívit nejrůznější turistické cíle na Vysočině. Nejvíce lákala Zoologická zahrada v Jihlavě, která i přes omezení přivítala téměř 222 tisíc návštěvníků.
Třebíčský deník - Zprávy

Starosta Víru dostal pokutu. Za koupání v přehradě
Přehrada u obce Vír se může pochlubit nejen dávnou historií, ale také tou novodobou. Starosta Víru totiž po několik let bojoval o to, aby bylo v přehradě povoleno koupání. Alespoň občasné.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíč: Sportovní bude bezpečnější. Pro chodce a cyklisty
Třebíčská radnice přišla na jaře s projektem, který má zlepšit dopravní možnosti cyklistů ve městě. Zároveň by se díky projektu měli jezdci cítit i bezpečněji. Jedním z bodů tohoto plánu bylo i vybudování nové stezky pro chodce a cyklisty na ulici Sportovní.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Co skrývá pod hladinou Vírská přehrada? I pozůstatky staré betonárky
Ta se nikdy neokouká, uvedl na adresu Vírské přehrady Rostislav Kubík z Bystřice nad Pernštejnem. Nejen pro Bystřické se stalo toto vodní dílo častým cílem. Míří tam také ti, kteří se chtějí podívat na evropský unikát - Chudobínskou borovici. Jedinečný solitér se stal nejprve nejkrásnějším stromem v České republice a následně i Evropským stromem roku.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Hasiči z Dukovan mají nové auto, pomůže při zásazích v okolí elektrárny
Nové hasičské auto, určené pro prvotní zásah v Jaderné elektrárně Dukovany a v blízkém okolí získala elektrárenští hasiči. Nový zásahový vůz je vybavený potřebou technikou pro zásahy při požárech, dopravních nehodách, technických zásazích nebo pro poskytnutí předlékařské první pomoci. Auto má hodnotu více než sedm milionů korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Krátkodobý výpadek pitné vody na Vysočině: Pomohou propojené soustavy
/ANKETA/ Problém s nedostatkem pitné vody v konkrétní oblasti se může vyskytnout v období sucha. Krátkodobý výpadek umožní nahradit propojené soustavy vodou z jiného regionu. Cílem Jihomoravského kraje je proto pospojovat vodárenské soustavy na jihu Moravy. „Například Vírský vodovod s Břeclaví nebo Vyškovem,“ nastínil krajský radní Vladimír Šmerda.
Třebíčský deník - Zprávy

Úložiště i nový blok. Kraj jednal na jaderné elektrárně v Dukovanech
Hejtman Vítězslav Schrek v doprovodu náměstkyně Hany Hajnové navštívili Jadernou elektrárnu Dukovany. Společně jednali s vedením elektrárny a přítomná byla i předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Hlavními tématy byla především budoucnost energetiky, nový jaderný zdroj v Dukovanech a energetická soběstačnost.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Zmoklá krása na Vysočině. Sotva se květy rozvinuly do krásy, začalo pršet
Jarní květy na Vysočině si zvláště ve vyšších polohách zatím moc slunečních paprsků neužily. Sotva se poupata rozvinula do celé své krásy, začalo pršet. Dešťové kapky dokonale pokryly hebké okvětní lístky a pomalu stékají dolů na zem.
Třebíčský deník - Zprávy

Brutální útok v Třebíči: mladík bodl přítelkyni nožem s dlouhou čepelí
Teprve jednadvacetiletý mladík z Třebíče skončil ve vazbě poté, co v jednom z bytů napadl svou stejně starou přítelkyni. Do břicha jí vrazil kuchyňský nůž. Dívka se musela v nemocnici podrobit operaci. Po brutálním útoku málem vykrvácela.
Třebíčský deník - Zprávy

Nová atrakce v Humpolci: Bernard získá restauraci s výhledem. Podívejte se
/VIDEO/ Za normální situace by nové návštěvnické centrum humpoleckého Rodinného pivovaru Bernard už fungovalo. Jeho otevření však zhatila pandemie. Alespoň částečně do něj mohou lidé nakouknout už v pondělí 17. května.
Třebíčský deník - Zprávy

Pětaosmdesát let hasičů v Příložanech: první schůze byla v kuchyni hospody
Letos Sbor dobrovolných hasičů z Příložan oslaví pětaosmdesáté výročí od založení. První ustávající schůze sboru proběhla v kuchyni v hospodě U Sýkorů. Na oslavu polokulatin se připravují nejen místní hasiči ale i zbytek vesnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Nebezpečné silnice v Česku: podívejte, kde se nejčastěji bourá
Ke srážkám, při nichž jde jen o plechy, dochází hlavně u obchodních center. Rychlost řidiči často neukočírují na D1 na Vysočině.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9-13hod
každý 3. pátek v měsíci 18-20hod

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 120
2. Hasiči.
Počet hlasů: 118
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 80
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 76
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 81
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 109
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 77
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 90
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 131
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Obecní ples 2008 - foto
obr Dne 29.února 2008 se v Senoradech uskutečnil 8. obecní ples, zvaný kvůli datu též "první přestupní" a také první, kdy se obecní zastupitelstvo muselo ve výběru tématu i výzdobě samotné spole..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Spravedlnost naruby, William Diehl
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Detektiv Sharky je nucen zastřelit drogového dealera v autobuse plném lidí. Za porušení bezpečnostních předpisů je potrestán a musí opustit oddělení narkotik. Nast..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2021 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2021 Miroslav Patočka