Obec Senorady

Dětský den 2024 - reportáž

V sobotu 8.června proběhla v naší obci další krásná akce pro děti a nejen pro ně.
V areálu fotbalového hřiště se konal Dětský den, tentokráte na téma "Cesta na pustý ostrov". Náš ostrov nazvaný Senostrov ovšem v tento den nebyl vůbec pustý, mimo domorodců a některých ztroskotanců jej navštívilo na 130 dětí se svými rodiči či prarodiči.
Pro soutěžící děti byla připravena stanoviště, na kterých si děti vyzkoušely svoji zručnost, překonávaly opičí dráhu, stavěly přístřešek, snažily se rozpohybovat lodičku foukáním do plachty, pokusily se ulovit rybu či divoké prase, poznávaly předměty podle tvaru, zkusily si stříkat vodu hasičskou hadicí a potom sebrat pirátům zlatou cihlu. Za svou odvahu a zručnost si vysloužily nejednu odměnu, včetně pamětní medaile. V areálu byly připraveny skákací hrady i chutné občerstvení. Děti si zatančily i zahrály ve hře o ceny.
Počasí nám opravdu přálo a tak v závěru odpoledne proběhla koupel v pěně, která pohltila nejen malé, ale i ty velké.
Dětský den se letos opravdu velmi vydařil a poděkování patří zejména všem dobrovolníkům, kteří se aktivně zapojili do příprav a realizace celé akce a v neposlední řadě také sponzorům, díky nimž jsme mohli děti potěšit opravdu pěknými dárky a cenami.
Těšíme se na vás opět příští rok v předběžném termínu 7.6.2025.

Kategorie Úvod

Obrázky 12

Soubory 0

Odkazy 0

O článku 4

  • Vyvěšeno dne: 2024-06-10
  • Sňato dne:
  • Vložil: Dana Prušková, DiS.
  • Poslední změna: 2024-06-10 13:07:38