×
m.senorady.cz Nová verze stránek - Přepnout na nové stránky určené především pro mobilní zařízení? Pokračujte na m.senorady.cz ...

FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán Rekonstrukce chodníků v obci Kanalizace Poplatky 22.Obecní ples Informace pro návštěvníky Senoradské košt Dětský den 2024
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Poskytnuté info
Rozpočet
Projekty
Formuláře
Poplatky
Územní plán
Odpady
Kanalizace
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
0.0 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Nacházíte se na starých stránkách obce Senorady. Některé informace zde obsažené již nemusí být aktuální. Také některé z aplikací na těchto stránkách již nemusí být podporovány vaším aktuálním prohlížečem a nebudou správně fungovat. Pro přechod na nové stránky klikněte na tento odkaz.
ENVIRO:

Environmentální informační systém obce Senorady. V tomto systému naleznete informace o aktuálním počasí v obci (teplota, vítr, vlhkost, srážky, tlak, předpověď počasí apod.), dále informace o třídění odpadů, kde své znalosti můžete ověřit v interaktivní hře, hlášení černých skládek, termomapy obce, GPS orientaci (výlety s GPS a nejdůležitější místa v GPS souřadnicích), kalendář zahradníka, zasílání informací o počasí na email, webové kamery z obce a okolí, a spoustu dalšího..

GEOCACHING:

Geocaching je populární mezinárodní turistická hra o hledání, luštění a ukrývání schránek v přírodě, kde se spojuje logické myšlení, výuka, sport, turistika, technologie GPS a Internet. V okolí obce Senorady je ukryto několik takových schránek, které mohou turisté hledat. Obec Senorady podpořila tuto populární hru vytvořením vlastní schránky. Jde pravděpodobně o první schránku v ČR, kde zakladatelem byla obec.

SenoTV:

SenoTV přináší videa z obecních akcí, která je možno přehrát přímo ze stránek obce. Videa SenoTV jsou součástí běžných článků a jsou vždy zobrazena ke konci článku. Pod tímto odkazem se dostanete na souhrnný výpis článků (napříč všemi kategoriemi), které obsahují video senoradské televize - SenoTV.

Panorama:

Postavte se třeba na střechu obecního úřadu a prohlédněte si náves a její okolí. Prohlédnout si také můžete další panoramatické snímky z obce a z okolí. Vychutnejte si virtuální výhledy do krajiny z pohodlí vašeho pokoje. Snímky postupně doplňujeme o nové. Pokud by Vám panorama nefungovalo, doporučujeme nainstalovat software z www.java.com

MMS zprávy:

Vadí Vám, že se fotografie z některých akcí a událostí na webové stránky nedostanou vůbec a nebo se zpožděním? Můžete vyzkoušet naši službu MMS zprávy! Stačí mobilním telefonem pořídit snímek a odeslat jej společně s textem na adresu mms@senorady.cz a nejpozději za 15minut si ostatní mohou Váš snímek prohlédnout zde na stránkách. Můžete také ušetřit za MMS zprávy tím, že zprávu pošlete jen jednou na naše stránky a Vaši kamarádi si ji zde pod domluveným heslem vyzvednou. Více viz. MMS zprávy..

e-muzeum e-MUZEUM:

Muzeum obce Senorady v elektronické podobě. Naleznete zde aplikaci "Proměny", která animuje přechody mezi starými a novými fotografiemi. Snímky jsou focené z úplně stejného úhlu a umožňují tedy přesně pozorovat, jak se obec v průběhu let měnila. E-Muzeum dále odsahuje Genealogického průvodce (jak si sestavit svůj rodokmen), Pamětní vstupenku, Kvíz, Trojrozměrné exponáty, archivní fotografie, informace o historii obce, listiny, a další..

e-RÁDCE:

Elektronický rádce v životních situacích. Zde naleznete odpovědi na různé životní situace. Poradíme Vám, kde si co vyřídit, co k tomu budete potřebovat, kde jsou úřady, pod které spadá naše obec, apod. Nejedná se jen o státní sféru, ale také o zdravotnictví, telekomunikace, atd. Rádce můžete stustit i ve verzích pro PDA, WAP či XML. Aplikace má také svoji verzi pro slabozraké.

Hlášení místního rozhlasu:

Aby vám neuniklo žádné hlášení místního rozhlasu, zaregistrujte si odběr zpráv přes email. Mimo to můžete hlášení místního rozhlasu sledovat na Facebooku, Twitteru, Web Slices, RSS čtečkách a samozřejmě i na stránkách Senorady.cz

Diskuzní fórum:

Na senoradském informačním portálu je k dispozici diskuzní fórum, kde můžete diskutovat na témata z dění v obci. Můžete řešit různé problémy, poskytovat si nové informace, ptát se pracovníků obce, domlouvat se na společné akce, vytvářet ankety, atd. Fórum je přístupné na adrese forum.senorady.cz.

REGiONY:

Na informačním portálu obce Senorady naleznete nejenom aktuální informace o dění v obci, ale také aktuální články z celého regionu. Tyto informace z jednotlivých regionů si vyberete z nabídky REGiONY v levém menu stránky. Regionální zprávy aktuálně čerpáme z informačních zdrojů obcí, měst a tisku, působícího v regionu.

WAP:

Naše stránky můžete také prohlížet na svém mobilním telefonu. Stačí do vašeho mobilního WAP prohlížeče zadat adresu stránek www.senorady.cz. V této verzi naleznete nejnovější články, kontakty, aktuality, výsledky fotbalových zápasů a kompletního rádce v životních situacích, takže jakoukoliv radu týkající se životních situací můžete získat, kdekoliv jste, pomocí vašeho telefonu.

Inzerce:

Můžete využít náší služby inzerce a vložit na stránky obce Senorady svůj inzerát. Tato služba je poskytována zdarma všem firmám a občanům z naší obce. Cizí inzeráty budou vloženy po zhodnocení jejich užitečnosti našim občanům. Pokud si přejete vložit inzerát, napište na adresu inzerce@senorady.cz text vašeho inzerátu. Připojit také můžete propagační či ilustrační grafiku a to ve formátu jpg.

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9:00-13:00
každý 3. pátek v měsíci 17:30-19:30

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr FOTBAL A (nejnovější)
obr FOTBAL B (nejnovější)
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 212
2. Hasiči.
Počet hlasů: 189
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 163
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 149
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 171
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 178
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 150
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 160
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 191
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Ping Pong - předvánoční turnaj
obr Tak za sebou máme další ročník vánočního turnaje, vítěz se nezměnil, ovšem na dalších místech se nám to trochu pohnulo. Gratuluji vítězům a děkuji všem zúčastněným...
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Cela smrti, John Grisham
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ V roce 1967 vyletěly v mississippském městečku Greenville do povětří kanceláře židovského právníka Marvina Kramera, aktivisty hnutí za občanská práva. Zrovna si ta..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2024 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2024 Miroslav Patočka